Pierwszy krok do startu w DMPJ wykonany!

Aktualności Off 457

W czwartek (31 stycznia) upłynął termin nadsyłania zgłoszeń dla klubów, które w sezonie 2019 chciałyby uczestniczyć w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów.

Pragniemy poinformować, iż Zarząd Młodzieżowego Stowarzyszenia „Śląsk” Świętochłowice podjął decyzję o zgłoszeniu naszych młodzieżowców do eliminacji DMPJ!

Hasło „Wracamy do gry”, które towarzyszyło nam w ostatnich sezonach od udanej Speedway Reaktywacji nie było słowem rzucanym na wiatr. Zarząd MS Śląska Świętochłowice będzie robił wszystko co w ich mocy, aby ekipa w składzie: Mateusz Pacek, Dawid Kołodziej, Łukasz Szczęsny i Marcel Krzykowski przystąpiła do fazy eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które zostaną zainaugurowane 7 maja. Jako Klub pozostajemy w stałym kontakcie z Urzędem Miasta Świętochłowice i prowadzimy rozmowy ws. dotacji dla naszej sekcji żużlowej. Na dzień dzisiejszy nikt w magistracie nie jest jednak w stanie jasno określić wysokości wsparcia, ponieważ tegoroczny budżet miasta nie został jeszcze zatwierdzony.

W związku z tym chcemy zaprosić wszystkich do współpracy i wspólnego zaangażowania się w rozwój naszej młodzieży żużlowej. To ona ma stanowić filar drużyny, gdy po remoncie Stadionu OSiR „Skałka” im. Pawła Waloszka wrócimy na ligową mapę Polski. Start MS Śląska w rozgrywkach DMPJ będzie bardzo ważnym momentem w historii świętochłowickiego żużla, a my pragniemy, abyście byli istotną częścią tego wydarzenia. To właśnie tu i teraz zaczyna się pisanie „nowej” historii naszego żużla. To powód do dumy! Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby Państwo dołączyli do naszej żużlowej rodziny.

Choć nie mamy stadionu, na którym będziemy rozgrywać swoje imprezy czy też odbywać zajęcia treningowe, to nie oznacza, że nasze możliwości reklamowe są ograniczone. Wciąż mamy wiele do zaoferowania.

Dane kontaktowe dla osób zainteresowanych wsparciem startu naszej drużyny w DMPJ:
tel.: Krzysztof Sichma (+48 603122368), Grzegorz Gabor (+48 509840719)
e-mail: biuro@speedwaysw.pl

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl