Trzy plastrony u nowych właścicieli. Blisko 2,5 tysiąca na rzecz szkółki

Aktualności Off 58

W ostatnich tygodniach na naszym klubowym profilu w serwisie Facebook.com kibice speedwaya mogli licytować trzy plastrony z różnych imprez żużlowych. Za wszystkie trzy plastrony udało nam się uzbierać blisko dwa i pół tysiąca złotych!

Jako pierwszy licytowany był plastron z turnieju Asy dla Tomasza Golloba, który w październiku rozegrano na torze bydgoskiej Polonii. Aukcja trwała 48 godzin, a najwyższa kwota jaka padła to dokładnie 1700 złotych. Właśnie za taką sumę w ręce nowego właściciela trafił plastron z własnoręcznym podpisem Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 roku.

Kolejnym przedmiotem, który trafił na licytację, z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz świętochłowickiej szkółki żużlowej był plastron Andrieja Kudriaszowa, w którym rosyjski żużlowiec rywalizował o punkty podczas 3. finału TAURON Speedway Euro Championship na torze w łotewskim Daugavpils. Ten gadżet został wylicytowany za kwotę czterystu złotych.

Trzecim i zarazem ostatnim gadżetem był plastron Martina Smolinskiego z czempionatu, który właśnie przed kilkoma dniami przeszedł do historii – Speedway Best Pairs Cup. W tym oto plastronie Niemiec ścigał się przed pięcioma laty – 23 maja 2014 roku podczas 3. rundy SBP w szwedzkiej Eskilstunie. Ten przedmiot znalazł właściciela za kwotę trzystu złotych.

Podsumowując trzy plastrony wylicytowano za łączną kwotę 2 400 złotych.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl