PROGRAM 100% ŚLĄSK

 

 

Program „100% ŚLĄSK” to inicjatywa skierowana w szczególności do firm, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, które chciałby wesprzeć finansowo Młodzieżowe Stowarzyszenie „ŚLĄSK”.

Firmy bądź też osoby prywatne, które decydują się na przystąpienie do Klubu  „100% ŚLĄSK” zobowiązują się do opłacania co miesięcznej składki w kwocie minimum 100 zł, zyskując w ten sposób status Klubu  „100% ŚLĄSK” lub „B40 ELITE TEAM”.

 

 

Każdy z Członków Klubu „100% ŚLĄSK”„B40 ELITE TEAM” otrzymuje od MS „ŚLĄSK” pakiet świadczeń w zamian za wsparcie finansowe klubu:

  • CERTYFIKAT – otrzymuje pamiątkowy certyfikat potwierdzający przynależność do Klubu „100% ŚLĄSK”.
  • KOSZULKA – otrzymuje koszulkę Polo z logo klubu MS „ŚLĄSK” i Klubu „100% ŚLĄSK”.
  • LOGO FIRMY – członek Klubu „100% ŚLĄSK” otrzymuje miejsce na prestiżowej liście umieszczonej na oficjalnej stronie Klubu www.speedwaysw.pl i speedrowersw.pl
  • LOGO KLUBU – możliwość posługiwania się logiem MS „ŚLĄSK”, Klubu „100% ŚLĄSK” oraz „ŻUŻEL W SERCU ŚLĄSKA” we własnych materiałach reklamowych i stronie internetowej.
  • GRAND PRIX – bezpłatny wstęp na imprezy organizowane przez MS „ŚLĄSK” w którym Klub będzie występować w roli gospodarza lub współorganizatora,  oraz zniżki lub bezpłatne wyjazdy grupowe na cykle GRAND PRIX na żużlu w bieżącym roku

 

Kliknij i pobierz deklarację przystąpienia do Klubu  „100% ŚLĄSK”

 

Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację można przesłać mailowo na adres biuro@speedwaysw.pl, bądź też dostarczyć osobiście do siedziby klubu. Deklaracje przesyłać można również drogą pocztową na adres: Młodzieżowe Stowarzyszenie „ŚLĄSK” 41-600 Świętochłowice, ul Bytomska 40. Więcej informacji o Klubie „100% ŚLĄSK” uzyskać można pod powyższym adresem mailowym lub też w siedzibie klubu.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy i do dołączenia
do Klubu „100% ŚLĄSK”

 

Członkowie Klubu 100% ” ŚLĄSK” i „B40 ELITE TEAM”

 

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl