Podsumowanie IV Balu Żużlowca

Aktualności Off 59

W ostatni piątek stycznia (25.01) w Restauracji Prowent odbył się czwarty Bal Żużlowca organizowany przez Młodzieżowe Stowarzyszenie „Śląsk” Świętochłowice, który podsumował miniony rok działalności naszego klubu.

Jednym z punktów imprezy była tradycyjna licytacja żużlowych gadżetów, wśród których w tym roku znalazły się m.in.: gadżety teamu Michaela Jepsena Jensena (czapeczka duńskiego żużlowca czy koszulka z czasów jego startów w Stali Gorzów), koszulka Artura Czai, ręcznie wykonane przez adeptów naszej szkółki żużlowej zegary czy także plastrony uczestników TAURON Speedway Euro Championship oraz Speedway Best Pairs Cup. Cenną pamiątką był także malowany obraz legendy naszego klubu i patrona stadionu przy ul. Bytomskiej 40 – Pawła Waloszka.

Część żużlowych gadżetów trafiła do licytacji poprzez nasze klubowe konto w serwisie Facebook.com, gdzie można było pozyskać m.in. plastron z turnieju – „Asy dla Tomasza Golloba”, który odbył się 7 października w Bydgoszczy i zakończył triumfem Tai’a Woffindena. Nasz polski czempion i najlepszy żużlowiec globu z 2010 roku złożył na nim swój własnoręczny podpis. Kilka dni później można było licytować plastron Andrieja Kudriaszowa, w którym rosyjski żużlowiec startował w jednej z rund TAURON Speedway Euro Championship, która odbyła się na torze w Daugavpils.

Suma jaką udało się zebrać wyniosła 8230. Cała kwota zostanie przeznaczona na świętochłowicką szkółkę żużlową.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl