Dobra wiadomość dla naszych adeptów sportu żużlowego. Młodzieżowe Stowarzyszenie Śląsk, którego Prezesem jest Krzysztof Sichma, otrzymało dofinansowanie z programu „Witaj w Klubie”. Pozyskana kwota w całości zostanie przeznaczona na szkolenie młodzieży.





































































