Home / Aktualności / Mecz z Kolejarzem Opole przełożony, jedziemy 5 lipca! 17-tego zbieramy krew dla Patryka!
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne w nadchodzących dniach , Zarząd klubu trzymał zgodę na przełożenie meczu Śląsk Świętochłowice – Kolejarz Opole z dnia 17.05 na dzień 5 lipca o godzinie 16:00. Bilety zachowują ważność.
Akcja – krew dla Patryka Budniaka jest nadal aktualna – zapraszamy do „krwiobusa” w tę niedzielę 17.05. w godzinach 11.00-15.00




































































