Krzysztof Sikora nie żyje.

Aktualności Off 2149

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smutna wiadomość napłynęła na koniec okresu świątecznego. W dniu dzisiejszym, w wieku 60 lat zmarł Krzysztof Sikora, były zawodnik Śląska.

 

Był wychowankiem Śląska i wiernym przez całą karierę klubowi z Świętochłowice. Reprezentował klub przez dwanaście sezonów, od 1979 do 1990 roku, a jego średnia z kariery to 1,325 pkt. Największym indywidualnym sukcesem było X miejsce w finale Brązowego Kasku w 1981 roku.  Półfinalista Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Par Klubowych, uczestnik eliminacji Złotego Kasku. Oprócz ligi reprezentował klub w rozgrywkach o Drużynowy Puchar Polski  oraz Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwo Polski, na macierzystym torze uczestnik wielu turniejów i meczy towarzyskich. Imponował świetnym refleksem na starcie, w tej materii mało kto mu potrafił dorównać.  Po zakończeniu kariery można go często spotkać na „Skałce” podczas zawodów czy treningów.

W imieniu Zarządu oraz zawodników i członków Stowarzyszenia, składamy rodzinie wyrazy współczucia. Niech spoczywa w spokoju. Cześć Jego Pamięci!

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl