„Speedway Reaktywacja” – rozkład par

Aktualności Off 387

Już jutro na Skałce w Świętochłowicach rozegrany zostanie pierwszy od wielu lat turniej żużlowy. Do tej pory podawaliśmy nazwiska zawodników, którzy wezmą w nim udział, a dziś chcielibyśmy przedstawić rozkład par na jutrzejsze zawody.

Para nr 1
1. Norbert Kościuch
2. Dawid Stachyra

Para nr 2
3. Rafał Trojanowski
4. Paweł Miesiąc

Para nr 3
5. Dawid Lampart
6. Maciej Kuciapa

Para nr 4
7. Piotr Świderski
8. Mariusz Fierlej

Para nr 5
9. Krzysztof Buczkowski
10. Tomasz Chrzanowski

 

Turniej Speedway Reaktywacja będzie rywalizacją pięciu par, po której (10 wyścigów) rozegrane zostaną półfinały i finał z udziałem ośmiu najlepszych żużlowców zawodów parowych. W tym miniturnieju zawodnicy walczyć będą o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice. Początek imprezy zaplanowano na godz. 16:00.

 

OSiR Skałka informuje także wszystkich zainteresowanych:

W związku z zawodami żużlowymi, które odbędą się na stadionie OSiR „Skałka” im. Pawła Waloszka w piątek 17 lipca uprzejmie informujemy, że na ul. Bytomskiej w godzinach popołudniowych mogą pojawiać się czasowe problemy z płynnym przejazdem. Jednocześnie przypominamy wszystkim kierowcom, że wzdłuż ul. Bytomskiej obowiązuje całkowity zakaz parkowania. Na teren stadionu będą wpuszczane jedynie pojazdy, których kierowcy posiadają zaproszenia na wjazd, zawodnicy, organizatorzy oraz służby porządkowe. Dla wszystkich pozostałych będzie dostępny parking na terenie boiska żwirowego OSiR „Skałka”, ewentualnie parking strzeżony obok stadionu. Jeśli możesz pozostaw tego dnia samochód pod domem i przyjdź na „Skałkę” pieszo, będzie na pewno łatwiej, szybciej i bezpieczniej.

 

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl