Skuteczne przebudzenie !

Aktualności Off 195

      Wszystkich kibiców sportu żużlowego witamy na nowej stronie internetowej poświęconej sportowi żużlowemu w Świętochłowicach. Dzięki współpracy Młodzieżowego Stowarzyszenia Śląsk oraz kibiców zrzeszonych w Naszym klubie czynimy starania zmierzające do odbudowy wielkich tradycji żużlowych w Naszym mieście.

      Będziemy na stronie prezentować aktualności ze Świętochłowic oraz na bieżąco aktualizować historię klubu i wzbogacać galerię o unikatowe fotografie, programy z kart Naszej historii, którą chcemy starannie pielęgnować. Zamieścimy również wywiady z dawnymi zawodnikami obfitujące we wspomnienia, które będziemy chcieli wspólną pracą już wkrótce ożywić. Jedyną drogą jest praca „u podstaw” zaczynając od szkolenia młodzieży i wychowania własnych zawodników pokroju Naszych Mistrzów: Pawła Waloszka, Jana Muchy, którzy zapisali się w kartach Historii Polskiego żużla.

      Jako Zarząd oraz oddani Kibice Śląska Świętochłowice wyrażamy nadzieję, że również Wy kibice sportu żużlowego z całej Polski pomożecie Nam w budowie tej strony nadsyłając związane ze Śląskiem archiwalne wyniki, zdjęcia ze swoich zbiorów. My odwdzięczymy się ich publikacją i nadzieją, że w niedalekiej przyszłości spotkamy się na zawodach żużlowych „na Skałce„. Liczymy na to, że wspólnym siłami będzie to ostatnie i skuteczne przebudzenie !

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO SYSTEMATYCZNEGO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl