Rusza nabór do szkółki żużlowej!

Aktualności Off 1189

Klub MS Śląsk Świętochłowice ogłasza nabór do szkółki żużlowej młodzieży w wieku od 14 lat. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt pod numer telefonu 509 840 719 lub stacjonarny 32 201 09 83 .

Można zgłaszać się z rodzicami również bezpośrednio w każdym dniu w godzinach 9-15.00 w siedzibie klubu przy ulicy Bytomskiej 40 w Świętochłowicach. Młodzi adepci sportu żużlowego po uzyskaniu zgody od rodziców przejdą badania, a następnie będą uczestniczyć w treningach ogólnorozwojowych. Zajęcie na torze zaplanowane są po odbiorze technicznym toru przez PZM.

Klub wyposaża adeptów w niezbędny osprzęt treningowy oraz motocykle. Zajęcia prowadzić będzie trener Krzysztof Bas.

Nabór do szkółki jest pokłosiem dzisiejszego spotkania Zarządu klubu z Prezydentem Kostempskim, przedstawicielami Urzędu Miasta oraz Wydziału Inwestycji. W dniu 29 kwietnia na sesji Rady Miasta ma zapaść uchwała dotacyjna na mocy której zostaną przyznane środki na remonty niezbędne do przyznania licencji toru. Po wizytacji sędziego Ryszarda Bryły sporządzona została lista prac niezbędnych do wykonania na obiekcie żużlowym. Banda dmuchana zostanie zakupiona przez OSiR „Skałka”  świętochłowickiej Firmie ADMAR.

Wizytacja toru

Wizytacja toru

Licencja MS Śląsk Świętochłowice 2015

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl