MS Śląsk z nowym Prezesem!

Aktualności Off 375

2 lipca odbyło się Walne Zebranie Młodzieżowego Stowarzyszenia „Śląsk” w sprawie wyznaczenia funkcji nowego, wybranego kilkanaście dni temu zarządu. Nowym prezesem naszego klubu wybrany został Grzegorz Gabor.

Dotychczasowy włodarz MS Śląska – Michał Widera wraz z Krzysztofem Sichmą pełnić będą obowiązki wiceprezesów. Sekretarzem została Kamila Sury-Wolniewicz, a skarbnikiem – Agnieszka Kulik.

Nowy Prezes naszego klubu za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował za okazane wsparcie i wszystkie złożone mu w ostatnich godzinach gratulacje. – Bardzo dziękuję za wszelkie okazane wsparcie w każdej formie i złożone gratulacje. Nie była to łatwa decyzja. Jestem świadomy odpowiedzialności, bowiem Śląsk to najwyższa nasza marka. Chciałbym łączyć, a nie dzielić. Jestem do Waszej dyspozycji wiedząc, kto przez lata reprezentował ten klub i jakie osiągnął wyniki i jak wiele osób zaangażowało się w reaktywację żużla. Tylko razem możemy osiągnąć sukces. Czeka nas sporo pracy, mam nadzieję, że razem z Waszym udziałem.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl