Moto Ice Show – Motolodowisko w niedzielę na Skałce!

Aktualności Off 1343

Dwa stowarzyszenia motocyklowe w nieco ponad pięćdziesięciotysięcznym mieście wcale nie muszą oznaczać zażartej konkurencji o chętnych do uprawiania motosportu. Mogą za to współpracować i zorganizować ciekawe wydarzenie, tak jak świętochłowickie MS Śląsk i Ajska Team.

Styczniowe treningi na Uroczysku i Ameryce zainspirowały działaczy Stowarzyszenia Motocyklistów Ajski oraz Młodzieżowego Stowarzyszenia Śląsk do wspólnej organizacji imprezy promującej sporty motorowe. Korzystając z zimowej aury, w nieco odmiennych warunkach, bo na zamarzniętej tafli stawu Skałka. Wydarzenie zyskało dodatkowo miano akcji charytatywnej, z której dochód zostanie przekazany dla Maćka, podopiecznego Fundacji Pomóc Więcej.

Na lodowej tafli akwenu położonego w Parku Skałka przy ul. Bytomskiej 40 zostaną wytyczone trzy tory – jeden dla quadów i motocykli crossowych, drugi dla motocykli żużlowych, a trzeci dla samochodów. Impreza będzie zabezpieczona przez profesjonalny zespół ratowników. Centrum imprezy zlokalizowane będzie przy przystani kajakowej, od strony Alei Parkowej. Początek o godzinie 10:00, wstęp wolny.

Dla kibiców żużla Moto Ice Show – Motolodowisko będzie okazją zobaczenia w akcji zawodnika powracającego do sportu po trzech latach przerwy – Romana Poważnego, który parafował z MS Śląsk kontrakt warszawski.

Regulamin imprezy wraz z załącznikami do pobrania TUTAJ.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl