Kolejny sezon za nami. A plany są coraz ambitniejsze!

Aktualności Off 79

Za Młodzieżowym Stowarzyszeniem „Śląsk” Świętochłowice kolejny sezon, w którym działacze oraz zawodnicy musieli sobie radzić na „obczyźnie”. Czas na małe podsumowanie…
Kolejny rok działalności za nami. Sezon 2018 był dla nas ogromnym wyzwaniem, któremu udało nam się podołać. Brak możliwości odbycia zajęć treningowych na stadionie im. Pawła Waloszka sprawił, że korzystaliśmy z gościnności innych ośrodków żużlowych, którym raz jeszcze bardzo dziękujemy za wsparcie: TS Kolejarz Opole, KS ROW Rybnik, Włókniarz Częstochowa, Start Gniezno.

Minione miesiące stały również pod znakiem kolejnych certyfikatów żużlowych zdobytych przez adeptów szkółki prowadzonej przez trenera Krzysztofa Basa. Do grona wychowanków Młodzieżowego Stowarzyszenia „Śląsk” już posiadających „żużlowe papiery” dołączyli Marcel Krzykowski i Łukasz Szczęsny.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować, wszystkim partnerom, sponsorom, kibicom, władzom miasta za pomoc, która była odczuwalna na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia na pewno nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym obecnie się znajdujemy.

Plany na sezon 2019 są jeszcze ambitniejsze. Więcej szczegółów wkrótce.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl