Kolejna piątka w Śląsku, pierwsza kobieta z kontraktem.

Aktualności Off 603

 

 

To drugi gorący wieczór w Śląsku. Do późnych godzin wieczornych Prezes Śląska Krzysztof Sichma , ustalał niezbędne dane w celu podpisania kolejnych kontraktów.

Do grona zawodników z kontraktami „warszawskimi”, podpisanymi z klubem z Świętochłowic doszli: Ukrainiec Andrij Kobrin, Szwed Alexander Woentin i Brytyjczyk Adam Roynon oraz Polak Dominik Kossakowski. Młoda Niemka Sindy Weber (na zdjęciu), sama skontaktował się z klubem i również nie odesłano jej z kwitkiem.

Wczoraj pół żartem mówiłem, że jeszcze pewnie ktoś się zgłosi. Jednak nie spodziewałem się , że Śląsk będzie tak popularny. Przy limicie ilości zawodników w drużynie, mimo iż nie startujemy, to jesteśmy na swój sposób atrakcyjni dla zawodników. Sporo zawodników pytało o kontrakt, jednak najpoważniej do problemu podeszli wyżej wymienieni. Najbardziej profesjonalnie podeszli do tego Sindy i Andrij, z którymi cała „akcja” podpisania kontraktów przebiegła najkrócej. Widać, że starty w polskiej lidze są priorytetem dla całej rzeszy zawodników a my możemy im w tym pomóc, otwierając drogę do startów w naszych ligach.  Możemy tylko żałować, że nie mamy toru czy też nie jesteśmy zapleczem „Wielkiego Brata” jak Rawicz dla Leszna. No i mamy pierwszą kobietę z kontraktem w Śląsku. Mam nadzieję, że wszystkie zostaną potwierdzone. – powiedział na koniec dnia Krzysztof Sichma.Dziękuję za pomoc w rozmowach i przygotowaniach kontraktów, członkowi Stowarzyszenia Wojciechowi Wilde, siedzieliśmy razem do samej nocy czyli „do za pięć dwunasta” na wszelkich możliwych „łączach”,  by wszystko dograć.  –

Tak więc  Śląsk posiada obecnie w kadrze: czterech polskich seniorów, pięciu obcokrajowców i trzech juniorów wychowanków.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl