I Bal Żużlowca

Aktualności Off 1367

W sobotę 16 stycznia w restauracji Prowent obył się I Bal Żużlowca, a skoro tak, to nie mogło zabraknąć żużlowych akcentów. Wjeżdżając na zapalonym motocyklu żużlowym sygnał do rozpoczęcia dał mistrz Paweł Waloszek, a zebranych gości powitali Prezydent Miasta Dawid Kostempski wspólnie z Prezesem MS Śląsk Michałem Widerą. W części oficjalnej złożono także podziękowania za wsparcie w reaktywacji żużla na ręce Prezydenta Miasta, Pawła Waloszka oraz majstra od zawsze, a więc Eugeniusza Capka.

Ponad 140 osób w wyśmienitych nastrojach bawiło się przy muzyce serwowanej przez DJ’a White. I Bal Żużlowca zaszczycił swoim występem wielki fan żużla zespół Piersi, który porwał gości nie tylko do wspólnego śpiewania.

By podkreślić charakter imprezy na sali przygotowano specjalny kącik żużlowy, gdzie m.in. stanęły motocykle i znalazło się sporo elementów niezbędnych na każdych zawodach żużlowych.

W trakcie balu odbyła się również licytacja gadżetów żużlowych z której całkowity dochód został przeznaczony na szkolenie dzieci i młodzieży. Łącznie udało się zebrać prawie 5.500zł. Ostatni goście opuszczali restaurację Prowent po godz. 5.00 nad ranem.

relacja: Grzegorz Gabor
fotografie: Karol Stodolka

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl