Dziękujemy Klubowi Kibica i „Zrzutkowiczom” !

Aktualności Off 297

Zakończyła się Zrzutka zorganizowana przez Młodzieżowe Stowarzyszenie Śląsk Świętochłowice, której celem było ratowanie szkolenia młodzieży przez klub. „Zrzutkowicze” wpłacili 6.323 złotych.

Dziękujemy za każdą złotówkę.

Dziękujemy także, Klubowi Kibica Śląska Świętochłowice, który przekazał na potrzeby Stowarzyszenia kwotę 1000 złotych pochodzącą z sprzedaży okolicznościowych koszulek. Wszystkich darczyńców zapewniamy, że pieniądze zostaną dobrze zagospodarowane i skorzystają z nich zarówno młodzi żużlowcy jak i speedrowerowicze, bo to właśnie ich wsparliście swoimi pieniędzmi.

Warto przypomnieć, że czwórka naszych żużlowców Mateusz Pacek, Marcel Krzykowski, Łukasz Szczęsny i Dawid Kołodziej startuje pod szyldem Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów i mają przed sobą wyjazdy po całej południowo-wschodniej żużlowej Polsce. Nasze żaczki i juniorzy w speedrowerze mają przed sobą dalekie wyjazdy na cykl turniejów Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków oraz Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów. Na najlepszych naszych zawodników czekają Mistrzostwa Świata w Speedrowerze.

Dziękujemy za wsparcie! Bo łączy nas Speed… !

 

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl