Co słychać u naszych zawodników?

Aktualności Off 432

 

Nasi zawodnicy Marcel Krzykowski, Łukasz Szczęsny i Dawid Kołodziej oraz szkółkowicze, wracają na tor. Piątek i sobotę mają spędzić na torze w Opolu, na intensywnych treningach pod okiem Krzysztof Basa i działaczy Kolejarza..

 

 

 

 

 

Krzykowski jednak nie próżnował, został Mistrzem Polski Par Klubowych Juniorów w speedrowerze, razem z Igorem Orłowskim i Patrykiem Bielaczkiem. Nasz senior, Mateusz Pacek, również na torze speedrowerowym, został Mistrzem Polski Par do lat 23, startował w barwach Victorii Poczesna.

 

 

 

Sindy Weber trenowała na niemieckich torach, 16 maja w Miśni a 20 czerwca w Lipsku, jest zadowolona testowanego, nowego silnika i przygotowania do sezonu.

 

Młody Szwed, Alexander Woentin, Mistrz Szwecji Juniorów w ubiegłym sezonie, jest nominowany do startu w Mistrzostwach Świata Juniorów. Jak twierdzi jeśli trafi na dobry dzień, jest w stanie zdobyć medal.

 

Na torze pojawił się Norbert Magosi. Węgier wystartował 1 lipca w Mistrzostwach Słowacji, gdzie z ośmioma punktami awansował do półfinału i ostatecznie zajął X pozycję.

 

Wiaczesław Monachow co prawda nie ma kontraktu z sekcją żużlową ale podpisał z speedrowerowcami. Na żużlu wystartował, jak Magosi w Mistrzostwach Słowacji. Zdobył tylko 2 punkty i zajął XIX miejsce.  Zadebiutował w lidze speedrowerowej, 28 czerwca w meczu Śląska z Victorią Poczesna zdobył 3 punkty w dwóch biegach.

 

Nie można zapomnieć o naszych amatorach. Tomasz Grzybek, Jacek Folkert, Dariusz Liberka i Marek Wolniewicz oraz Prezes Krzysztof Sichma, Wiceprezes Kamila Sury Wolniewicz i spora grupa fanów, wybrała się do Nietoperka (Międzyrzecz) na treningi.

Dziękujemy za fotografie, szczególnie Dorocie Wiśniewskiej.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl