Po spotkaniu z Prezydentem Dawidem Kostempskim

Aktualności Off 635

   We wtorek 24 lutego w Urzędzie Miasta Świętochłowice miało miejsce spotkanie członków Zarządu z Prezydentem Miasta – Dawidem Kostempskim. Przedstawiciele Zarządu złożyli sprawozdanie Panu Prezydentowi z działalności klubu od początku roku oraz zakres dalszej współpracy, której głównym celem jest rozpoczęcie szkolenia młodzieży w sezonie 2015. We wtorek dojdzie do podpisania umowy na mocy której klub MS Śląsk Świętochłowice zostanie dofinansowany z budżetu miasta kwotą 60 000 PLN przeznaczonych m.in.  na zakup osprzętu niezbędnego do rozpoczęcia pracy ze szkółką. Wszystkie prace koordynował będzie trener – Krzysztof Bas.

   W najbliższym czasie na stadionie powinna odbyć się wizytacja z działu inwestycji Urzędu Miasta oraz ogłoszony konkurs ofert na prace w zakresie remontu bandy stałej na „Skałce”. Jeśli prace na stadionie ruszą w oczekiwanym przez wszystkich terminie tj. końca marca jest szansa, że MS Śląsk otrzyma możliwość organizacji 1/2 Finału Brązowego Kasku w dniu 10.06 wraz z Poznaniem. Taką informację klub otrzymał od Przewodniczącego GKSŻ – Piotra Szymańskiego.  Byłaby to bardzo symboliczna data powrotu dwóch ośrodków na mapy żużlowej Polski w oficjalnych zawodach PZM.

Wszystkie informacje są na razie szczegółowo i rzeczowo analizowane przez Urząd Miasta oraz klub MS Śląsk i są wstępnymi planami, które ze względów proceduralnych mogą ulec zmianie, ale data czerwcowa wszystkie zainteresowane strony mocno motywuje do działania.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Pablosz
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
https://www.speedwaysw.pl