Klasyfikacja końcowa:
1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) (3,2,3,3,3) 14
2. Kacper Woryna (ROW Rybnik) (2,3,3,2,3) 13
3. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) (2,3,2,3,3) 13
4. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz) (1,2,3,3,2) 11+3
5. Robert Chmiel (ROW Rybnik) (3,2,1,2,3) 11+2
6. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) (3,1,2,3,2) 11+W – rezerwowy
7. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) (3,2,0,2,2) 9
8. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) (2,3,1,2,0) 8
9. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) (2,3,0,1,2) 8
10. Grzegorz Bassara (Stal Rzeszów) (1,1,2,1,1) 6
11. Adrian Woźniak (Kolejarz Opole) (1,1,3,0,U/-) 5
12. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) (0,0,2,1,U3) 3
13. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) (0,0,1,1,1) 3
14. Kacper Grzegorczyk (Polonia Piła) (W/2min.,1,D4,D4,1) 2
15. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) (0,0,0,D4,1) 1
16. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) (U3,0,1,W/SU,U3) 1

Bieg po biegu:
1. (69,87) A. Zgardziński, A. Potoniec, P. Liszka (U3), K. Grzegorczyk (W/2min.)
2. (69,31) B. Smektała, M. Nowak, M. Trzensiok, I. Kopeć-Sobczyński
3. (69,53) R. Chmiel, K. Woryna, A. Woźniak, K. Brzeziński
4. (70,44) P. Rolnicki, A. Madej, G. Bassara, P. Wojdyło
5. (68,50) M. Nowak, P. Rolnicki, K. Grzegorczyk, K. Brzeziński
6. (68,75) A. Potoniec, R. Chmiel, G. Bassara, I. Kopeć-Sobczyński
7. (68,69) A. Madej, B. Smektała, A. Woźniak, P. Liszka
8. (68,69) K. Woryna, M. Trzensiok, A. Zgardziński, P. Wojdyło
9. (69,88) A. Woźniak, P. Wojdyło, I. Kopeć-Sobczyński, K. Grzegorczyk (D4)
10. (68,37) K. Woryna, M. Nowak, A. Madej, A. Potoniec
11. (68,90) M. Trzensiok, G. Bassara, P. Liszka, K. Brzeziński
12. (68,69) B. Smektała, A. Zgardziński, R. Chmiel, P. Rolnicki
13. (68,29) B. Smektała, K. Woryna, G. Bassara, K. Grzegorczyk (D4)
14. (69,35) M. Trzensiok, P. Rolnicki, A. Potoniec, A. Woźniak
15. (69,03) M. Nowak, R. Chmiel, P. Wojdyło, P. Liszka (W/SU)
16. (68,57) A. Zgardziński, A. Madej, I. Kopeć-Sobczyński, K. Brzeziński (D4)
17. (69,34) R. Chmiel, M. Trzensiok, K. Grzegorczyk, A. Madej
18. (69,32) B. Smektała, A. Potoniec, K. Brzeziński, P. Wojdyło (U3)
19. (69,56) K. Woryna, P. Rolnicki, I. Kopeć-Sobczyński, P. Liszka (U3)
20. (69,59) M. Nowak, A. Zgardziński, G. Bassara, Woźniak (U/-)

Bieg dodatkowy:
21. (70,25) M. Trzensiok, R. Chmiel, A. Zgardziński (W)

Sędzia: Marek Wojaczek
Widzów: 950

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
http://www.speedwaysw.pl