Wyniki – Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych

Aktualności Off 46

Dziś na stadionie im. Pawła Waloszka w Świętochłowicach odbyły się Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Poniżej przedstawiamy wyniki dzisiejszych zawodów.

Wyniki:

1. Orzeł Łódź – 24

3. Oskar Bober – 13+2 (3,2,2*,1,3,2*)
4. Michał Piosicki – 11+1 (1,1*,3,3,0,3)

2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 24

11. Alex Zgardziński – 12+4 (3,2*,1*,2*,2,2*)
12. Sebastian Niedźwiedź – 12+1 (0,3,2,3,1*,3)

3. Polonia Bydgoszcz – 21

9. Oskar Ajtner-Gollob – 13+1 (1*,2,3,2,3,2)
10. Damian Stalkowski – 8+2 (2,1*,2*,0,2,1)
19. Patryk Sitarek – ns

4. Betard Sparta Wrocław – 20

5. Damian Dróżdż – 5+2 (2*,0,1*,0,2,w)
6. Adrian Gała – 15 (3,3,2,1,3,3)
17. Przemysław Liszka – ns

5. Victoria Piła – 16

1. Arkadiusz Pawlak – 14 (2,3,3,3,u,3)
2. Kacper Grzegorczyk – 2+1 (0,2*,0,0,w,w)

6. Get Well Toruń – 14

7. Igor Kopeć-Sobczyński – 7 (1,0,1,3,1,1)
8. Norbert Krakowiak – 3 (w,3,d,-,-,-)
18. Marcin Kościelski – 4+1 (2*,2,0)

7. Hawi Racing Team Opole – 5

13. Tomasz Gąsior – 3 (w,1,1,1,w,-)
14. Kamil Kamiński – 2 (1,0,-,0,w,1)
21. Jędrzej Zając – 0 (0,t)

Bieg po biegu:

1. (68,00) Bober, Pawlak, Piosicki, Grzegorczyk
2. (67,59) Gała, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Krakowiak (w)
3. (68,58) Zgardziński, Stalkowski, Ajtner-Gollob, Niedźwiedź
4. (69,62) Pawlak, Grzegorczyk, Kamiński, Gąsior (w/su)
5. (67,75) Gała, Bober, Piosicki, Dróżdż
6. (69,34) Krakowiak, Ajtner-Gollob, Stalkowski, Kopeć-Sobczyński
7. (69,12) Niedźwiedź, Zgardziński, Gąsior, Kamiński
8. (67,22 NCD) Pawlak, Gała, Dróżdż, Grzegorczyk
9. (68,03) Piosicki, Bober, Kopeć-Sobczyński, Krakowiak (d/3)
10. (71,34) Ajtner-Gollob, Stalkowski, Gąsior, Zając
11. (69,04) Pawlak, Niedźwiedź, Zgardziński, Grzegorczyk
12. (68,44) Piosicki, Ajtner-Gollob, Bober, Stalkowski
13. (68,91) Niedźwiedź, Zgardziński, Gała, Dróżdż
14. (69,53) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Gąsior, Kamiński
15. (71,62) Ajtner-Gollob, Stalkowski, Pawlak (u/3), Grzegorczyk (w/su)
16. (68,20) Bober, Zgardziński, Niedźwiedź, Piosicki
17. (67,94) Gała, Dróżdż, Kamiński (w/2min), Gąsior (w/su)
18. (68,19) Pawlak, Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Grzegorczyk (w/2min)
19. (68,89) Piosicki, Bober, Kamiński, Zając (t)
20. (68,87) Gała, Ajtner-Gollob, Stalkowski, Dróżdż (w/su)
21. (70,00) Niedźwiedź, Zgardziński, Kopeć-Sobczyński, Kościelski

Sędzia: Jerzy Najwer
Widzów: ok. 750

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
http://www.speedwaysw.pl