Przemek Pawlicki wygrywa na Skałce! Znamy finalistów IMP 2017

Aktualności Off 429

W poniedziałkowe popołudnie na stadionie im. Pawła Waloszka poznaliśmy drugą szóstkę finalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na świętochłowickim obiekcie triumfował reprezentant Cash Broker Stali Gorzów – Przemysław Pawlicki, który wywalczył trzynaście punktów. W czołowej trójce znalazł się jeszcze Janusz Kołodziej oraz Daniel Jeleniewski, którzy wywalczyli po 12-ście punktów.

Do finału tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego polskiego zawodnika wjechali także: Krystian Pieszczek, Mateusz Szczepaniak oraz po biegu dodatkowym Dawid Lampart, który pokonał m.in. Kacpra Gomólskiego.

Wyniki:
1. (1) Przemysław Pawlicki (Cash Broker Stal Gorzów) – (3,3,2,2,3) 13
2. (16) Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – (3,3,3,3,W) 12
3. (8) Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) – (3,2,2,3,2) 12
4. (11) Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – (3,2,1,2,3) 11
5. (3) Mateusz Szczepaniak (ARGE Speedway Wanda Kraków) – (0,3,3,2,3) 10
6. (6) Dawid Lampart (Stal Rzeszów) – (1,2,0,3,3) 9+1 miejsce w biegu dodatkowym

7. (4) Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (1,1,3,2,2) 9+2 miejsce w biegu dodatkowym

8. (2) Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – (2,3,W,1,3) 9+defekt w biegu dodatkowym
9. (12) Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – (D,D,3,3,1) 7
10. (7) Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – (2,0,1,1,1) 5
11. (5) Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno) – (0,1,2,1,1) 5
12. (9) Ernest Koza (ARGE Speedway Wanda Kraków) – (1,D,1,1,2) 5
13. (10) Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – (2,D,2,-,-) 4
14. (14) Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – (2,1,D,D,-) 3
15. (15) Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – (1,1,1,D,-) 3
16. (13) Patryk Dolny (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – (0,2,U,D,D) 2
17. (17) Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – (D) 0
18. (18) Edward Mazur (Speedway Wanda Kraków) – (D,W) 0

Bieg po biegu:
1. Prz. Pawlicki, D. Kubera, K. Gomólski, M. Szczepaniak
2. D. Jeleniewski, D. Dróżdż, D. Lampart, M. Jabłoński
3. K. Pieszczek, R. Okoniewski, E. Koza, T. Jędrzejak (D)
4. J. Kołodziej, P. Rolnicki, D. Kaczmarek, P. Dolny
5. Prz. Pawlicki, P. Dolny, M. Jabłoński, E. Koza (D)
6. D. Kubera, D. Lampart, P. Rolnicki, R. Okoniewski (D)
7. M. Szczepaniak, K. Pieszczek, D. Kaczmarek, D. Dróżdż
8. J. Kołodziej, D. Jeleniewski, K. Gomólski, T. Jędrzejak (D)
9. J. Kołodziej, Prz. Pawlicki, K. Pieszczek, D. Lampart
10. T. Jędrzejak, M. Jabłoński, D. Kaczmarek, D. Kubera (W)
11. M. Szczepaniak, D. Jeleniewski, E. Koza, P. Rolnicki (D)
12. K. Gomólski, R. Okoniewski, D. Dróżdż, P. Dolny (U/W)
13. T. Jędrzejak, Prz. Pawlicki, D. Dróżdż, P. Rolnicki (D)
14. D. Jeleniewski, K. Pieszczek, D. Kubera, P. Dolny (D)
15. J. Kołodziej, M. Szczepaniak, M. Jabłoński, A. Zgardziński
16. D. Lampart, K. Gomólski, E. Koza, D. Kaczmarek (D)
17. Prz. Pawlicki, D. Jeleniewski, E. Mazur (D)
18. D. Kubera, E. Koza, D. Dróżdż, E. Mazur (W), J. Kołodziej (W)
19. D. Lampart, M. Szczepaniak, T. Jędrzejak, P. Dolny (D)
20. K. Pieszczek, K. Gomólski, M. Jabłoński, P. Rolnicki

Bieg dodatkowy o miejsce 6:
21. D. Lampart, K. Gomólski, D. Kubera (D)

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
http://www.speedwaysw.pl