Pacek pojedzie w Opolu, awans z urzędu

Aktualności Off 560

W środę, 19 kwietnia, na torach w Pile i Opolu zostaną rozegrane półfinały Brązowego Kasku. W tym drugim mieście z numerem 2 wystąpi jedyny zawodnik MS-u Śląsk w tej kategorii wiekowej (poniżej 19 lat), Mateusz Pacek.

Z pilskiego półfinału awans uzyska ośmiu najlepszych zawodników, a dziewiąty otrzyma funkcję pierwszego rezerwowego.

Lista startowa:
1. Paweł Staniszewski (KŻ Victoria Piła)
2. Dawid Wawrzyniak (GKM Grudziądz SA)
3. Mateusz Burzyński (ZKŻ SSA)
4. Przemysław Liszka (WTS SA)
5. Igor Kopeć – Sobczyński (KS Toruń SA)
6. Hubert Czerniawski (KS Stal Gorzów)
7. Marcin Kościelski (KS Toruń SA)
8. Alan Szczotka (KS Stal Gorzów)
9. Dominik Kubera (Unia Leszno SSA)
10. Michał Gruchalski (SCKM Włókniarz Częstochowa)
11. Bartosz Smektała (Unia Leszno SSA)
12. Marcin Turowski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
13. Tomasz Orwat (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
14. Kevin Fajfer (GTM START Gniezno)
15. Marek Lutowicz (RKS Kolejarz Rawicz)
16. Damian Stalkowski (GTM START Gniezno)
R1. Damian Pawliczak (ZKŻ Zielona Góra)
R2. Mateusz Błażykowski (KŻ Orzeł Łódź)

Awans z Opola, bez względu na uzyskany wynik ma zagwarantowany Mateusz Pacek jako najlepszy, a w praktyce jedyny reprezentant gospodarza finału. Oprócz niego kwalifikację uzyska siedmiu najlepszych zawodników, a ósmy będzie pełnił funkcję drugiego rezerwowego.

Lista startowa:
1. Rafał Karczmarz (KS Stal Gorzów)
2. Mateusz Pacek (MS Śląsk Świętochłowice)
3. Kamil Nowacki (KS Stal Gorzów)
4. Eryk Borczuch (KM CROSS Lublin)
5. Wiktor Lis (KS Unia Leszno)
6. Przemysław Giera (KS ROW Rybnik SA)
7. Szymon Szlauderbach (KS Unia Leszno)
8. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik SA)
9. Wiktor Lampart (Speedway Stal Rzeszów SA)
10. Adrian Bialk (KSM KROSNO)
11. Patryk Wojdyło (Speedway Stal Rzeszów SA)
12. Mateusz Rząsa (Speedway Stal Rzeszów SA)
13. Emil Peroń (KM Cross Lublin)
14. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów ŻSSA)
15. Kamil Wieczorek (GKM Grudziądz SA)
16. Kacper Konieczny (Unia Tarnów ŻSSA)
R1. Piotr Pióro (Unia Tarnów ŻSSA)
R2. Miłosz Wypior (KS ROW Rybnik SA)

Przypomnijmy, że finał odbędzie się 2 maja na Stadionie im. Pawła Waloszka w Świętochłowicach o godzinie 16:00.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
http://www.speedwaysw.pl