Hasło „Wracamy do gry”, które towarzyszyło nam w ostatnich sezonach od udanej Speedway Reaktywacji nie było słowem rzucanym na wiatr. Zarząd MS Śląska Świętochłowice będzie robił wszystko co w ich mocy, aby ekipa w składzie: Mateusz Pacek, Dawid Kołodziej, Łukasz Szczęsny i Marcel Krzykowski przystąpiła do fazy eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które zostaną zainaugurowane 7 maja.

W związku z tym chcemy zaprosić wszystkich do współpracy i wspólnego zaangażowania się w rozwój naszej młodzieży żużlowej. To ona ma stanowić filar drużyny, gdy po remoncie Stadionu OSiR „Skałka” im. Pawła Waloszka wrócimy na ligową mapę Polski. Start MS Śląska w rozgrywkach DMPJ będzie bardzo ważnym momentem w historii świętochłowickiego żużla, a my pragniemy, abyście byli istotną częścią tego wydarzenia. To właśnie tu i teraz zaczyna się pisanie „nowej” historii naszego żużla. To powód do dumy! Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby Państwo dołączyli do naszej żużlowej rodziny.

Choć nie mamy stadionu, na którym będziemy rozgrywać swoje imprezy czy też odbywać zajęcia treningowe, to nie oznacza, że nasze możliwości reklamowe są ograniczone. Wciąż mamy wiele do zaoferowania.

Dane kontaktowe dla osób zainteresowanych wsparciem startu naszej drużyny w DMPJ:
tel.: Krzysztof Sichma (+48 603122368), Grzegorz Gabor (+48 509840719)
e-mail: biuro@speedwaysw.pl

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
GONET CRM
FUSCHS
motokris_logo
ft logistic
euromet_logo
jactech
Kenpol
Life In Mobile
misztal
kudera
kolormotip
Zarzecki
janis druk
Cynkownia
remasz
ZREP
all car
pwik
mpgk
Miąso transport
osir skałka
japanpoint
S5
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
Klub Kibica
Grupa Pietrzak

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 322 451 210
+48 322 010 983
biuro@speedwaysw.pl
http://www.speedwaysw.pl