DMPJ: W Rybniku ponownie czwarte miejsce.

Aktualności Off 256

IV rundę DMPJ, którą rozegrano dzisiaj w Rybniku, wygrała drużyna Sparty Wrocław przed Włókniarzem Częstochowa i gospodarzami. Śląsko – kolejarska czwórka zajęła ponownie ostanie miejsce.

Wczorajszy zwycięzca Włókniarz, już po pierwszym biegu stracił Franciszka Karczewskiego, który po upadku z Jakubem Martyniakiem wycofał się z turnieju z uwagi na brak sprzętu. I to jego punktów zabrakło częstochowianom. Rybniczanie w dwuosobowym składzie ponownie okazali się lepsi od naszych juniorów, choć ci zdobyli siedem punktów więcej niż wczoraj. W pierwszym biegu Mateusza Panicza pokonał Martyniak. W szesnastym Marcel Krzykowski wygrał bieg, przyjeżdżając na metę przed Paniczem i Kajetanem Kupcem. Po słabym początku Krzykowski pokazał, że da się wygrywać. Pozostałe punkty nasi zawodnicy dostali w „gratisie”. Liczymy , że następnych rundach będzie inaczej, i postraszą zawodników , którzy na co dzień startują w lidze.