DMPJ: ROW wygrywa na Skałce

Aktualności Off 399

Na stadionie im. Pawła Waloszka w środowe popołudnie rozegrano VII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie „I”. Ze względów logistycznych działacze z Inflantów postanowili odstąpić MS-owi Śląsk organizację imprezy. Na torze najlepsi okazali się być zawodnicy pobliskiego, zaprzyjaźnionego z nami – ROW-u Rybnik. Liderem zespołu był Robert Chmiel, zdobywca 11 punktów z bonusem.

Drugie miejsce zajęła ekipa Grupa Azoty Unii Tarnów, a trzecie Stali Rzeszów.


Wyniki
:
I. ROW Rybnik: 24
4. Lars Skupień (2,3,U,3) 8
5. Robert Chmiel (3,2,3,3) 11
6. Dawid Jona (0,2,1,2) 5

II. Grupa Azoty Unia Tarnów: 23
13. Patryk Rolnicki (3,-,W,-) 3
14. Kacper Konieczny (2,2,-,1) 5
15. Michał Nowiński (3,3,3,2) 11
26. Krystian Stefanów (2,1,1) 4

III. Stal Rzeszów: 18
7. Wiktor Lampart (2,2,2,D) 6
8. Patryk Wojdyło (w,2,3,3) 8
9. Mateusz Rząsa (1,1,1,1) 4

IV. Lokomotīve Daugavpils: 16
1. Dāvis Kurmis (1,3,3,2) 9
2. Oļegs Mihailovs (0,3,2,1) 6
3. Artjoms Trofimovs (W,0,1,0) 1

V. Speed Car Motor Lublin: 14
19. Maciej Kuromonow (W,3,3,0) 6
20. Krystian Włodarczyk (2,1,2,1) 6
21. Dawid Flis (1,0,1,0) 2

VI. KSM Krosno: 9
16. Adrian Bialk (1,2,2,2) 7
17. Oskar Nocuń (0,2,0,W) 2
18. Kamil Tomaszowski – nie startował

NK. ARGE Speedway Wanda Kraków: 16
10. Eryk Borczuch (3,1,0,3) 7
11. Piotr Pióro (W,3,3,3) 9
12. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Chmiel, Skupień, Kurmis, Mihailovs
2. Borczuch, Lampart, Wojdyło (W), Pióro (W)
3. Rolnicki, Konieczny, Bialk, Nocuń
4. Kurmis, Włodarczyk, Kuromonow (W), Trofimovs (W)
5. Skupień, Lampart, Rząsa, Jona
6. Nowiński, Stefanów, Borczuch
7. Kuromonow, Nocuń, Flis
8. Kurmis, Wojdyło, Rząsa, Trofimovs
9. Pióro, Jona, Skupień (U)
10. Nowiński, Konieczny, Włodarczyk, Flis
11. Mihailovs, Bialk, Trofimovs, Nocuń
12. Skupień, Chmiel, Stefanów, Rolnicki (W)
13. Wojdyło, Bialk, Rząsa
14. Pióro, Włodarczyk, Flis
15. Nowiński, Mihailovs, Konieczny, Trofimovs
16. Chmiel, Bialk, Jona
17. Kuromonow, Lampart, Wojdyło, Flis
18. Pióro, Kurmis, Mihailovs, Borczuch
19. Chmiel, Jona, Włodarczyk, Kuromonow
20. Wojdyło, Nowiński, Stefanów, Lampart (D)
21. Borczuch, Nocuń (W)

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
Moto-Kris
zarzecki
kolormotip
gwozdz_logo
Kenpol
misztal
kudera
janis druk
Cynkownia
ZREP
Miąso transport
CTS
prolexi
owocowa
proinstal
urban
pwik
mpgk
osir skałka
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
silkone
Life
gonet
jactech
ft logistic
Klub Kibica
dorota
Foto_romek
karol_foto
PZM

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 603 122 368
+48 509 840 719
biuro@speedwaysw.pl
http://www.speedwaysw.pl