Trzy plastrony u nowych właścicieli. Blisko 2,5 tysiąca na rzecz szkółki

Aktualności Off 8

W ostatnich tygodniach na naszym klubowym profilu w serwisie Facebook.com kibice speedwaya mogli licytować trzy plastrony z różnych imprez żużlowych. Za wszystkie trzy plastrony udało nam się uzbierać blisko dwa i pół tysiąca złotych!

Jako pierwszy licytowany był plastron z turnieju Asy dla Tomasza Golloba, który w październiku rozegrano na torze bydgoskiej Polonii. Aukcja trwała 48 godzin, a najwyższa kwota jaka padła to dokładnie 1700 złotych. Właśnie za taką sumę w ręce nowego właściciela trafił plastron z własnoręcznym podpisem Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 roku.

Kolejnym przedmiotem, który trafił na licytację, z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz świętochłowickiej szkółki żużlowej był plastron Andrieja Kudriaszowa, w którym rosyjski żużlowiec rywalizował o punkty podczas 3. finału TAURON Speedway Euro Championship na torze w łotewskim Daugavpils. Ten gadżet został wylicytowany za kwotę czterystu złotych.

Trzecim i zarazem ostatnim gadżetem był plastron Martina Smolinskiego z czempionatu, który właśnie przed kilkoma dniami przeszedł do historii – Speedway Best Pairs Cup. W tym oto plastronie Niemiec ścigał się przed pięcioma laty – 23 maja 2014 roku podczas 3. rundy SBP w szwedzkiej Eskilstunie. Ten przedmiot znalazł właściciela za kwotę trzystu złotych.

Podsumowując trzy plastrony wylicytowano za łączną kwotę 2 400 złotych.

Sponsorzy

Świętochłowice
KIM Group
GONET CRM
FUSCHS
motokris_logo
ft logistic
euromet_logo
jactech
Kenpol
Life In Mobile
misztal
kudera
kolormotip
Zarzecki
janis druk
Cynkownia
remasz
ZREP
all car
pwik
mpgk
Miąso transport
osir skałka
japanpoint
S5
ŚTM
Muzeum Powstań Śląskich
Klub Kibica
Grupa Pietrzak

Kontakt

41-600 Świętochłowice
ul. Bytomska 40

+48 322 451 210
+48 322 010 983
biuro@speedwaysw.pl
http://www.speedwaysw.pl